Buy an apartment
and become an investor

Earn more. Without any stress.

Start earning

Oferta zarządzania apartamentami w inwestycjach

Deweloper: Laguna Domy Wakacyjne

Inwestycja:
Little Laguna

Inwestycja Little Laguna płożona jest w zacisznym sąsiedztwie zieleni sosnowego lasu, zaledwie 400m od plaży oraz blisko serca Międzywodzia - spokojnej i niewielkiej miejscowości nadmorskiej sprzyjającej rodzinnemu wypoczynkowi. Apartamentowiec posiada 4 kondygnacje naziemne skomunikowane windą, na które składa się 27 apartamentów o wysokim standardzie z balkonem lub tarasem (od 4 do 22 metrów) o powierzchni miedzy 26, a 38 metrów. Przystosowany dla osób niepełnosprawnych, budynek posiada również siłownię i pokój spa. Ogromną zaletą inwestycji jest parking dla 10 samochodów znajdujący się przy samym budynku oraz 17 kolejnych miejsc parkingowych w niedalekim sąsiedztwie apartamentowca.

400m od morza
SPA Strefa spa
7.500 Już od 7.500 m2
27 Komfortowych
apartamentów
Deweloper: SAGARIS

Inwestycja:
Apartamenty w Dziwnowie

W ofercie znajduje się szeroka gama układów mieszkań, znajdziemy tutaj lokale od 25 do 102. Obiekt położony jest bezpośrednio przy rzece Dziwna, z panoramą na Port Jachtowy. Od morza dzieli inwestycję jedynie 800 metrów. W budynku znajduje się również basen oraz strefa fitness. Do szerokiej gamy udogodnień należy też strefa relaksu - dwie sauny fińskie, grota śnieżna, jacuzzi oraz basen dla dzieci. Aby zapewnić pełen komfort przyszłym właścicielom Apartamentów do użytku oddana będzie całoroczna restauracja, gdzie będą serwowane regionalne przysmaki.

Basen Jacuzzi
SPA Strefa relaksu
Fitness Restauracja,
Rowerownia
220 Apartamentów
premium
Deweloper: ARTCAPITAL

Inwestycja:
Apartamenty na Wydmach

Realizowana przez Artcapital inwestycja zlokalizowana w Międzywodziu ma niepowtarzalny charakter - gwarantujący komfort wypoczynku i moc niepowtarzalnych wrażeń. Nowoczesna architektura, wysokiej klasy materia oraz piękne położenie na wydmie, obok sosnowego lasu oraz morza. W budynku poza wygodnymi apartamentami zadbano o całodobową obsługę konsjerża oraz windę z dodatkową obsługą 4 i 5 piętra indywidualnie na odczyt. Na dachu znajdują się ekskluzywne tarasy widokowe. Inwestycja przewiduje również parking na ponad 100 aut.

50m od plaży
8% Stopa zwrotu
102 Komfortowych
apartamentów
Deweloper: GN GROUP

Inwestycja:
Jantaris

Bałtyk aż po horyzont i zielone lasy na obrzeżach miasta, urokliwe uliczki na wieczorne spacery i liczne restauracje, które codziennie serwują dania ze świeżych ryb. A przy samej plaży Twój nowoczesny, przestronny apartament wypełniony świeżym, morskim powietrzem. Jantaris to również znakomita okazja, by bezpiecznie ulokować kapitał i czerpać korzyści z wynajmu z Renters.pl. Nowoczesny apartament w wyjątkowej lokalizacji to możliwość uzyskania wysokiej stopy zwrotu z inwestycji.

2020 gotowe do odbioru
0m przy samej plaży
78 Urządzonych
mieszkań

Do it right now!
Submit your apartment and start earning more.

Trwa ładowanie